Ulotka jest drukiem służącym celom propagandowym bądź informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechniania, o niewielkiej objętości. Najczęstszym sposobem kolportażu ulotek jest ich wykładanie w miejscach publicznych, (poczekalniach, sklepach, na klatkach schodowych), czy też rozdawanie na ulicach.

Projektujemy oraz drukujemy ulotki reklamowe, które wpadają w oko i zapadają w pamięci – są po prostu skuteczne. Jeśli zatem chcą Państwo mieć nudne, smutne i odrzucane przez odbiorców ulotki, to zdecydowanie powinniście skorzystać z oferty naszej konkurencji. Jeśli natomiast chcą Państwo uzbroić się w wyjątkowo atrakcyjne ulotki reklamowe, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Jakie przygotowujemy ulotki?

Przed wydrukiem ulotek przygotowywane są one przez naszych grafików, którzy dokładają wszelkich starań, aby zaprojektować dla Państwa projekt ulotki zgodny z Państwa wymaganiami. Po zaakceptowaniu projektu przechodzi on do fazy wydruku.

 

Korzystając z najnowszych urządzeń przygotujemy dla Państwa wyjątkowe ulotki reklamowe. Drukowane są one drukiem offsetowym na papierze kredowym o gramaturze od 135g do 300g. Jeśli chodzi o rozmiar, to mają Państwo pełną dowolność, ponieważ drukujemy ulotki w najpopularniejszych formatach: A6, A5, A4 oraz DL.

Potrzebujesz czegoś więcej?

W naszej ofercie znajdą Państwo również ulotki składane w wielu konfiguracjach.

Wycena indywidualna

Nasze ulotki są bezcenne, jednak chcąc wspomóc Państwa biznes przygotowujemy wyjątkowo atrakcyjną wycenę wydruku ulotek. Koszt wydruku zależny jest od wielkości zamówienia, a także wybranego formatu ulotki. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania pełnej i dokładnej wyceny

Potrzebujesz większego nakładu?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Nasze ostatnie realizacje

Zapraszamy również do zobaczenia wszystkich naszych realizacji

Selekt należy do Grupy Etna w którą skład wchodzą:

EtnacarWypożyczalnia samochodów luksusowych - Onyxcar.plPrezent dla mężczyzny - Autoprezent.plStacja diagnostycznaOnyx Music ClubEtna FajerwerkiFajerwerki KlasekEtna NamiotyMega SoundEnergy DrinksEtnaCamp wynajem przyczep kempingowych