Ulotka jest drukiem służącym celom propagandowym bądź informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechniania, o niewielkiej objętości. Najczęstszym sposobem kolportażu ulotek jest ich wykładanie w miejscach publicznych, (poczekalniach, sklepach, na klatkach schodowych), czy też rozdawanie na ulicach.

Ulotki składane

Dobrze się składa... [...]a tak się składa, że w naszej ofercie oferujemy wielkiego rodzaju ulotki składane.

Ulotki składane to znakomita forma prezentacji własnych produktów oraz usług. Mogą być składane na kilka sposobów : w "c" ,w "z", na pół. Drukowane dwustronnie na różnych gramaturach papieru oraz w nakładach odpowiadającym twoim aktualnym potrzebom. Cechują się możliwością zamieszczenia większej ilości informacji o produkcie, wydarzeniu kulturalnym, do tego istnieję zamieszczenia więcej zdjęć, dzięki czemu łatwiej jest nam zapamiętać przedstawione informacje.

Jakie przygotowujemy ulotki?

Przed wydrukiem ulotek przygotowywane są one przez naszych grafików, którzy dokładają wszelkich starań, aby zaprojektować dla Państwa projekt ulotki zgodny z Państwa wymaganiami. Po zaakceptowaniu projektu przechodzi on do fazy wydruku.

 

Cennik wydruku ulotek reklamowych

asze ulotki są bezcenne, jednak chcąc wspomóc Państwa biznes przygotowujemy wyjątkowo atrakcyjną wycenę wydruku ulotek. Koszt wydruku zależny jest od wielkości zamówienia, a także wybranego formatu ulotki. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania pełnej i dokładnej wyceny

Potrzebujesz większego nakładu?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Nasze ostatnie realizacje

Zapraszamy również do zobaczenia wszystkich naszych realizacji

Selekt należy do Grupy Etna w którą skład wchodzą:

EtnacarWypożyczalnia samochodów luksusowych - Onyxcar.plPrezent dla mężczyzny - Autoprezent.plStacja diagnostycznaOnyx Music ClubEtna FajerwerkiFajerwerki KlasekEtna NamiotyMega SoundEnergy DrinksEtnaCamp wynajem przyczep kempingowych