Pełny profesjonalizm i murowane zadowolenie klienta. Tylna szyba w moim samochodzie została oklejona na poczekaniu. Jej wykonanie było perfekcyjne. Miła obsługa i życzliwi ludzie w tej firmie to gwarancja sukcesu oraz świadczonych usług na najwyższym poziomie.

Adam Nowak

Wspólnie z naszą firmą jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Drukarnią Selekt. Genialni graficy- profesjonalne doradztwo w przygotowaniu projektu, pomoc w poprawkach i uprzejma obsługa! Szybka realizacja zamówienia! Gotowość w przygotowaniu pilnych zamówień! Niskie ceny i możliwość negocjacji przy częstych/dużych zamówieniach.

Gosia De Lorm

Mam przepiękne projekty wizytówek i innych materiałów do tego stopnia, że inne firmy pytają kto je robił... Ostatnio byłam pod ścianą, potrzebowałam projektu bonu podarunkowego, zamówiłam go w nocy, a rano otrzymałam. Ja na ten moment polecam Selekt w 100% nie mam się do czego przyczepić, a jestem wymagająca.

Alicja Skubis

DBC

  • Wspólnie z naszą firmą jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Drukarnią Selekt. Genialni graficy- profesjonalne doradztwo w przygotowaniu projektu, pomoc w poprawkach i uprzejma obsługa! Szybka realizacja zamówienia! Gotowość w przygotowaniu pilnych zamówień! Niskie ceny i możliwość negocjacji przy częstych/dużych zamówieniach.
  • Pełny profesjonalizm i murowane zadowolenie klienta. Tylna szyba w moim samochodzie została oklejona na poczekaniu. Jej wykonanie było perfekcyjne. Miła obsługa i życzliwi ludzie w tej firmie to gwarancja sukcesu oraz świadczonych usług na najwyższym poziomie.
  • Mam przepiękne projekty wizytówek i innych materiałów do tego stopnia, że inne firmy pytają kto je robił... Ostatnio byłam pod ścianą, potrzebowałam projektu bonu podarunkowego, zamówiłam go w nocy, a rano otrzymałam. Ja na ten moment polecam Selekt w 100% nie mam się do czego przyczepić, a jestem wymagająca.

Selekt należy do Grupy Etna w którą skład wchodzą:

EtnacarWypożyczalnia samochodów luksusowych - Onyxcar.plPrezent dla mężczyzny - Autoprezent.plStacja diagnostycznaOnyx Music ClubEtna FajerwerkiFajerwerki KlasekEtna NamiotyMega SoundEnergy DrinksEtnaCamp wynajem przyczep kempingowych