Czym jest plakat?

To rodzaj wyrobu poligraficznego zaliczany do akcydensów. Druk jednostronny dużego formatu, o charakterze propagandowym lub reklamowym (nigdy wyłącznie informacyjnym), służący do umieszczania w stałych, publicznych miejscach (rozklejany, umieszczany w witrynach). Plakat w całości stanowi formę graficzną. Zadrukowywany jest z reguły na całej powierzchni papieru i najczęściej posiada bogatą kolorystykę. Elementy graficzne co najmniej dorównują informacji tekstowej, z reguły jednak dominują. Napisy są często przetworzone artystycznie.

Pragną Państwo zaopatrzyć się w plakat promujący nadchodzącą imprezę lub też jakieś ważne wydarzenie? A może po prostu chcą Państwo zaprezentować na nim promocyjną ofertę firmy? Świetnie trafiliście, zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która świadczy swoim Klientom usługi w zakresie projektowania oraz wydruku plakatów.

Projektowanie plakatów

W naszym studio graficznym pracują kreatywni graficy, którzy z radością zajmą się projektowaniem plakatu na potrzeby Państwa zlecenia. Pracują oni zgodnie z oczekiwaniami Klienta zawsze wysłuchując jego wskazówek. Ich umiejętności oraz dotychczasowe prace potwierdzają fakt, że warto im zaufać!

 

Wydruk plakatów

Plakaty drukujemy na wysokiej jakości maszynach offsetowych, która realizowanym projektom gwarantują wysoką jakość. Wydruk plakatów realizowany jest przez nas w terminie do 3 dni roboczych. Oferujemy również druk cyfrowy od ręki do formatu A3. W ofercie znajdą Państwo plakaty dużych rozmiarów i w nietypowych formatach.

Wycena indywidualna

Wydruk zamawianych u nas plakatów wiąże się z kosztem, który zależny jest od wielkości zamówienia, a także formatu, w którym mają być wydrukowane plakaty.

Potrzebujesz większego nakładu?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Nasze ostatnie realizacje

Zapraszamy również do zobaczenia wszystkich naszych realizacji

Selekt należy do Grupy Etna w którą skład wchodzą:

EtnacarWypożyczalnia samochodów luksusowych - Onyxcar.plPrezent dla mężczyzny - Autoprezent.plStacja diagnostycznaOnyx Music ClubEtna FajerwerkiFajerwerki KlasekEtna NamiotyMega SoundEnergy DrinksEtnaCamp wynajem przyczep kempingowych