Oklejanie samochodów

Doświadczenie w oklejaniu samochodów zbieramy od ponad 15 lat. Pracujemy na najlepszych foliach polimerowych i wylewanych na rynku. Nasza oferta dotyczy zarówno oklejania reklamowego, jak i zmiany koloru samochodu.

Doświadczenie

Ponad 15-letnie doświadczenie w oklejaniu samochodów.

Jakość

Najlepsze jakościowo folie samochodowe, do druku i zmiany koloru.

Gwarancja

Dajemy gwarancję zarówno na usługę oklejenia, jak i samą folię.

Zmiana koloru

Do zmiany koloru samochodu używamy najlepszych na rynku folii 3M z serii 1080 i 2080. Proces zaczyna się od wyboru przez klienta odpowiedniego koloru ze wzornika 3M. Na prośbę możemy również pokazać wizualizację danego koloru na modelu auta. Realizacja trwa od 3 do 5 dni roboczych. Producent daje gwarancję na samą folię. Powierzchnie pionowe (np. drzwi boczne, zderzaki) to gwarancja 7-letnia, a powierzchnie w poziome (maska, dach) to 3 lata. My na usługę oklejenia dajemy 18 miesięcy gwarancji. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Regulamin

Reklama na samochodzie

Forma reklamy na samochodzie może być różna. Od małych realizacji typu dane adresowe z logo do oklejania całej powierzchni. Wycena odbywa się na podstawie stworzonego lub przesłanego projektu. Używamy najlepszych folii polimerowych i wylewanych do druku marki Oracal oraz 3M. Gwarancja producenta na materiał wygląda jak w przypadku zmiany koloru, lecz na usługę jest uzależniona od użytej folii.  Na folię monomeryczną z laminatem dajemy 6 miesięcy, polimerowa z laminatem to 12 miesięcy oraz 18 miesięcy na folie wylewane z laminatem zabezpieczającym.

Regulamin

Używamy najlepszych materiałów producentów: