Teczki ofertowe

To bardzo popularny sposób na pokazanie profesjonalizmu firmy. Przekazanie dokumentów, materiałów szkoleniowych, materiałów informacyjnych w eleganckiej teczce ofertowej świadczy o dobrym przygotowaniu i profesjonalnym podejściu do klietna.

Jedną z najważniejszych rzeczy jest jak najlepsze zaprezentowanie się ofertowe potencjalnemu klientowi. Do tego świetnie nadadzą się teczki ofertowe! Dzięki nim w profesjonalny sposób będą mogli Państwo zaprezentować swoją ofertę. Teczka ofertowa to dobre wrażenie od pierwszej chwili.

Oferujemy Państwu teczki ofertowe wykonane z materiałów wysokiej jakości zapewniające sztywność i trwałość z dwustronnym zadrukiem, z duża gamą uszlachetnień. Na teczki ofertowe stosujemy papier kredowy mat, natomiast indywidualna grafika pozwoli na wyśmienitą prezentację Państwa firmy.

Własny projekt teczki ofertowej

W naszym studio graficznym pracują kreatywni graficy, którzy z radością zajmą się projektowaniem plakatu na potrzeby Państwa zlecenia. Pracują oni zgodnie z oczekiwaniami Klienta zawsze wysłuchując jego wskazówek. Ich umiejętności oraz dotychczasowe prace potwierdzają fakt, że warto im zaufać!

Wycena indywidualna

Wydruk zamawianych u nas teczek ofertowych wiąże się z kosztem, który zależny jest od wielkości zamówienia, a także rodzaju teczki ofertowej.

Nasze ostatnie realizacje

Zapraszamy również do zobaczenia wszystkich naszych realizacji

Selekt należy do Grupy Etna w którą skład wchodzą:

EtnacarWypożyczalnia samochodów luksusowych - Onyxcar.plPrezent dla mężczyzny - Autoprezent.plStacja diagnostycznaOnyx Music ClubEtna FajerwerkiFajerwerki KlasekEtna NamiotyMega SoundEnergy DrinksEtnaCamp wynajem przyczep kempingowych