Dobra wizytówka to nośnik reklamowy, który może sprawić, że dotrą Państwo do wielu nowych Klientów. Zadbajcie zatem o to, aby wizytówki Państwa firmy doskonale przemawiały do podświadomości wszystkich Klientów!

 Druk wizytówek firmowych

Oferujemy druk wizytówek na sztywnym, dwukrotnie powlekanym papierze kredowym z bogatą gamą uszlachetnień. W zależności od upodobań Klienta drukowane przez nas wizytówki ozdabiane są folią błyszczącą, lakierem dyspresyjnym, lakierem UV lub lakierem wybiórczym. Korzystając z najwyższej klasy urządzeń dajemy gwarancję, że nasze wizytówki będą wytrzymałe i zawsze eleganckie.

Projektowanie wizytówek

W naszej firmie pracują kompetentni i bardzo kreatywnie graficy, którzy na Państwa zlecenie przygotują wzory firmowych wizytówek. Spośród kilku projektów wybiorą Państwo ten, który spełnia Wasze oczekiwania. Jesteśmy skłonni do samodzielnej pracy, jak i do projektowania wizytówek wedle wskazówek Klienta. Na pewno nie zawiedziemy Państwa oczekiwań!

 

Wycena wizytówek

Przy wycenie zamówienia bierzemy pod uwagę skomplikowanie projektu oraz rodzaj wykorzystanego do druku materiału, a także ewentualne uszlachetnienia czy folię.

Selekt należy do Grupy Etna w którą skład wchodzą:

EtnacarWypożyczalnia samochodów luksusowych - Onyxcar.plPrezent dla mężczyzny - Autoprezent.plStacja diagnostycznaOnyx Music ClubEtna FajerwerkiFajerwerki KlasekEtna NamiotyMega SoundEnergy DrinksEtnaCamp wynajem przyczep kempingowych