Strony internetowe

Tworzymy atrakcyjne strony internetowe dla firm. Na każdym etapie wdrażania witryny internetowej staramy się wysłuchać potrzeb klienta i jego oczekiwań, co sprawia, że nie stawiamy tylko na swoich pomysłach i doświadczeniu. Za strony internetowy projektowane w agencji reklamowej selekt odpowiadają ludzie z ponad 10 letnim doświadczeniem.

WordPress-Logo-Download-PNGwordpress-logo

Responsywne strony www

Rozwijamy się w nowych trendach, które z roku na rok ulegają zmianie. Wiemy, że standardem staje się przeglądanie stron internetowych za pomocą telefonów komórkowych, dlatego nasze strony wdrażamy w technologii RWD (Responsive Web Design) tak aby każda osoba mogła dotrzeć w swobodny sposób do stron naszych klientów.

Obsługa tej techniki odbywa się za pomocą tzw. media queries, które pozwalają rozpoznać rozdzielczość okna przeglądarki

Stosowane technologie

html5

HTML 5

Obecny standard języka wykorzystywanego do tworzenia i prezentowania stron internetowych www
css3

CSS 3

Obecny standard kaskadowego arkuszu stylów wykorzystywany przez twórców witryn.
rwd

RWD

Wykorzystujemy technologie RWD czyli Responsive Web Design. Info powyżej...
wordpress

Wordpress

Nasze strony opieramy o najszybciej rozwijany system zarządzania treścią.

Ile kosztuje strona internetowa?

Niestety w tej dziedzinie ciężko jest podać sztywny cennik za zaprojektowanie strony internetowej. Ze stroną jest jak z autem cena zależna jest o jego wyposażenia, a w tym przypadku od funkcjonalności strony jaką ma posiadać. Nie ma jednej uniwersalnej ceny za wykonanie strony. Możemy jedynie podać przybliżony kosztorys opierając się na tym co już stworzyliśmy dla naszych klientów.

Zapytaj o wycenę

Jeżeli chcesz wiedzieć jaki będzie koszt strony dla Twojej firmy, prześlij nam zapytanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub kontaktując się telefonicznie i zapytaj nas o cenę. To nic nie kosztuje. Wycena dokonywana jest bezpłatnie.

Wsparcie techniczne

Przy wyborze naszego hostingu oferujemy niezawodne wsparcie techniczne oraz administrację stron www. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój strona internetowa działa sprawnie i skutecznie.

Uptime naszego hostingu wynosi 99,8%

Selekt należy do Grupy Etna w którą skład wchodzą:

EtnacarWypożyczalnia samochodów luksusowych - Onyxcar.plPrezent dla mężczyzny - Autoprezent.plStacja diagnostycznaOnyx Music ClubEtna FajerwerkiFajerwerki KlasekEtna NamiotyMega SoundEnergy DrinksEtnaCamp wynajem przyczep kempingowych