Dbając o reklamę i promocji Państwa firmy powinni Państwo zadbać o każdy szczegół własnych działań marketingowych. Ważna jest nie tylko widoczność w Internecie czy też w innych mediach, ale również w życiu codzienny. Do tego doskonale posłużyć mogą Wam notesy reklamowe drukowane w naszej firmie!

Projekt i druk firmowych notesów

Jako w pełni profesjonalna drukarnia i agencja reklamowa naszym Klientom proponujemy kompleksową ofertę w zakresie przygotowania oraz wydruku notesów firmowych. Realizowane przez nas projekty przygotowane są schludnie, profesjonalnie i czytelnie, dzięki czemu użytkowanie notesów jest zwykłą przyjemnością.

Oferujemy notesy w różnych formatach, 25, 50 lub 100 kartkowe. Notesy drukowane są w pełnym kolorze według Państwa indywidualnego projektu. Notesy są klejone po górnej krawędzi i posiadają karton na spodzie. Zapewnia im to bardzo dobrą jakość i wytrzymałość.

Projekt notesów

W naszym studio graficznym pracują kreatywni graficy, którzy z radością zajmą się projektowaniem plakatu na potrzeby Państwa zlecenia. Pracują oni zgodnie z oczekiwaniami Klienta zawsze wysłuchując jego wskazówek. Ich umiejętności oraz dotychczasowe prace potwierdzają fakt, że warto im zaufać!

Notesy z logo firmy

Pragniemy, aby pamiętali Państwo, że notes z logo firmy jest doskonałą formą reklamy. Wręczyć można go swojemu potencjalnemu Klientowi, który korzystając z niego zapisze w swojej podświadomości markę Państwa firmy.

Warto spróbować, już teraz zachęcamy do zamówienia notesów reklamowych!

Wycena indywidualna

Koszt przygotowania oraz wydruku notesów reklamowych zależny jest od wielkości zamówienia, a także formatu, w którym przygotowane mają być notesy.

Nasze ostatnie realizacje

Zapraszamy również do zobaczenia wszystkich naszych realizacji

Selekt należy do Grupy Etna w którą skład wchodzą:

EtnacarWypożyczalnia samochodów luksusowych - Onyxcar.plPrezent dla mężczyzny - Autoprezent.plStacja diagnostycznaOnyx Music ClubEtna FajerwerkiFajerwerki KlasekEtna NamiotyMega SoundEnergy DrinksEtnaCamp wynajem przyczep kempingowych