Chcą Państwo, aby Wasza firma dysponowała świetnymi materiałami promującymi jej ofertę? Marzycie o tym, aby katalogi reklamowe Waszej firmy były czytelne, eleganckie i aby zapadały w pamięć? Wszystko to jest w Waszym zasięgu, wystarczy, że skorzystacie z naszej oferty w zakresie przygotowania katalogów i folderów reklamowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją!

Druk katalogów i folderów reklamowych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo katalogi szyte i klejone. Katalogi mają twardą okładkę drukowane na papierze kredowym 250 lub 300g, wewnętrzne strony w opcji 135 lub 170g również papier kredowy. Dodatkowa opcja to zgrzewanie katalogów w folię.

Zapewniamy, że wszystkie przygotowywane przez nas foldery i katalogi reklamowe wyglądają profesjonalnie i tak też są przygotowane. Są one wytrzymałe i odporne na zniszczenia w trakcie codziennego użytkowania. Gwarantujemy, że oferta zaprezentowana na przygotowanych przez nas materiałach wzbudzi zaufanie każdego z Państwa Klientów. A o tym przecież marzycie. Dlatego też już teraz skontaktujcie się z nami i zamówcie firmowe katalogi reklamowe!

Własny projekt katalogu, folderu

W naszym studio graficznym pracują kreatywni graficy, którzy z radością zajmą się projektowaniem plakatu na potrzeby Państwa zlecenia. Pracują oni zgodnie z oczekiwaniami Klienta zawsze wysłuchując jego wskazówek. Ich umiejętności oraz dotychczasowe prace potwierdzają fakt, że warto im zaufać!

Dla kogo katalogi?

Posiadasz dużo produktów które chcesz zaprezentować swoim klientom lub partnerom biznesowym?

Katalog to idealna forma prezentacji produktów dla potencjalnego klienta lub partnera biznesowego.

Wycena indywidualna

Cena katalogów reklamowych zależna jest nie tylko od materiału, z którego są one wykonane, ale też od ich rozmiaru, a także wielkości zamówienia.

Nasze ostatnie realizacje

Zapraszamy również do zobaczenia wszystkich naszych realizacji

Selekt należy do Grupy Etna w którą skład wchodzą:

EtnacarWypożyczalnia samochodów luksusowych - Onyxcar.plPrezent dla mężczyzny - Autoprezent.plStacja diagnostycznaOnyx Music ClubEtna FajerwerkiFajerwerki KlasekEtna NamiotyMega SoundEnergy DrinksEtnaCamp wynajem przyczep kempingowych