Podkłady na biurko, nazywane biuwarami, stały się w ostatnim czasie niezwykle popularną formą terminarzy wykorzystywanych do zamieszczania na nich szybkich notatek. Biuwary świetnie sprawdzają się w każdej firmie, z których z chęcią korzystają wszyscy pracownicy.

Biuwary o wysokiej jakości

Przygotowywane przez nas podkłady na biurko z kalendarzem cieszą się uznaniem naszych Klientów, którzy chwalą je za wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjne projekty, dzięki którym funkcjonują one przy okazji jako forma reklamy.

Nie zwlekajcie zatem, ale już teraz skontaktujcie się Państwo z nami w celu zamówienia wydruku biuwarów w pełnym kolorze. Naszym Klientom udostępniamy podkłady na biurko w formatach: A3, A2, B3, B2, ilość kart 26 lub 52..

Cennik biuwarów

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z cennikiem podkładów na biurko. Gwarantujemy niskie ceny i wysoką jakość realizowanych projektów.

Cennik podkładów na biurko, offset 80g, kolor 4/0 – 26 lub 52 karty

Selekt należy do Grupy Etna w którą skład wchodzą:

EtnacarWypożyczalnia samochodów luksusowych - Onyxcar.plPrezent dla mężczyzny - Autoprezent.plStacja diagnostycznaOnyx Music ClubEtna FajerwerkiFajerwerki KlasekEtna NamiotyMega SoundEnergy DrinksEtnaCamp wynajem przyczep kempingowych