Oklejanie samochodów

Jeśli chcesz okleić samochód, to dobrze trafiłeś. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny projekt oklejenia samochodu i kompleksowo zrealizujemy jego wykonanie. Gwarantujemy, że oklejony przez nas samochód spodoba się nie tylko Tobie, ale też wszystkim przechodniom. Dowiedz się więcej o naszej usłudze!

Zapytaj o wycenę oklejania!

Zaznacz to pole, jeśli chcesz wysłać wiadomość:

Jak przebiega proces oklejania samochodu?

Na początku robimy wywiad z Klientem i zbieramy informacje na temat projektu. Jeśli wszystko jest już ustalone to mierzymy dokładnie pojazd i przystępujemy do tworzenia projektu graficznego. Po akceptacji projektu przez Klienta następuje druk folii wraz z laminatem zabezpieczającym przed szybkim zniszczeniem. Następnie w umówionym terminie oklejamy samochód, który później trafia do zadowolonego Klienta. Dajemy gwarancję na wydruki, więc w razie jakiejkolwiek awarii jesteśmy w stanie Ci pomóc i odnowić wydruk.

Z kim współpracujemy?

Z wielką przyjemnością współpracujemy z Klientami z każdego regionu Polski. Nasza firma znajduje się Śląsku – w Tarnowskich Górach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy okleili samochód Klienta z innego regionu. Działamy profesjonalnie i rzetelnie, a nasi Klienci zawsze zadowoleni są z naszej pracy. Dlatego też opłaci Ci się wybór właśnie naszej oferty! Zapraszamy do Tarnowskich Gór, chcemy okleić również Twoje auto.

Jaka jest cena oklejenia samochodu?

Wycena oklejenia samochodu odbywa się indywidualnie i jest uzależniona od zużycia metrów kwadratowych folii. Zapraszamy do naszej agencji, aby omówić szczegóły 🙂

Przykładowe realizacje

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty sprawisz, że Twój samochód nabierze blasku, a uwagę zwracać zacznie na niego coraz większa grupa osób. Oklejanie samochodów to doskonały sposób na promocję firmy, która w prosty sposób zaopatrzyć może się w skuteczny nośnik reklamy. Jednocześnie folia oklejająca samochód stanowi bardzo dobre zabezpieczenie dla lakieru samochodu, który dzięki niej znajduje się pod ochroną. Jeśli zatem chcesz, aby Twój samochód zaczął się wyróżniać, to nie czekaj, ale już teraz skontaktuj się z naszą firmą. Zapewniamy, że okleimy samochód zgodnie z Twoimi wymaganiami. Zobacz też folie do szyb One Way Vision.

Pozostałe usługi

Podkłady na biurkoPrzyczepy reklamoweUlotki reklamowePlakatyTeczki ofertowePapier firmowyWizytówkiPodkłady na biurkoNotesyKatalogi reklamoweKalendarzeTworzenie stron www, pozycjonowanie stronBanneryRoll-up i potykaczeUpominki reklamoweOferta dodatkowa