Zastanawiasz się nad tym jak pozyskać skuteczny i niezwykle efektowny nośnik reklamy? Odpowiedzią na takie pytanie może być właśnie Twój firmowy kalendarz. Kalendarz to nieodłączny element każdego biura i domu. To właśnie w jego kierunku każdy codziennie spogląda.
Współpracując z naszą drukarnią otrzymasz w pełni profesjonalny, czytelny i zapadający w pamięć kalendarz, który jako prezent wręczyć będziesz mógł: Klientowi, partnerskiej firmie lub przedstawicielowi handlowemu.

 

Zamawiając kalendarz w naszej drukarni otrzymasz produkt, dzięki któremu każda z tych osób dobrze zapamięta Twoją firmę i zbuduje z nią pozytywne relacje!

Jak przebiega proces zamówienia?

Jesteśmy zespołem fachowców, który projektowaniem kalendarzy na zamówienie zajmuje się od samego początku do końca.

W tych kilku krokach możesz mieć wymarzony i profesjonalny kalendarz!

 

Jakie drukujemy kalendarze?

Naszym zadaniem jest przygotowanie kalendarza, który spełni Twoje oczekiwania. W naszej ofercie odnajdziesz kalendarze planszowe listwowane drukowane offsetowo jednostronnie na wysokiej jakości papierze kredowym błyszczącym i listwowane listwami metalowymi w trzech kolorach do wyboru (po krótkim boku góra dół).

Przygotowujemy również kalendarze:
  • spiralowane
  • trójdzielne
  • trójdzielne z zegarem
  • biurkowe
  • książkowe
  • listkowe

Nasze ostatnie realizacje

Zapraszamy również do zobaczenia wszystkich naszych realizacji
Reklama Gwarki 2017

Selekt należy do Grupy Etna w którą skład wchodzą:

EtnacarWypożyczalnia samochodów luksusowych - Onyxcar.plPrezent dla mężczyzny - Autoprezent.plStacja diagnostycznaOnyx Music ClubEtna FajerwerkiFajerwerki KlasekEtna NamiotyMega SoundEnergy DrinksEtnaCamp wynajem przyczep kempingowych