Kalendarze

Zastanawiasz się nad tym jak pozyskać skuteczny i niezwykle efektowny nośnik reklamy? Odpowiedzią na takie pytanie może być właśnie Twój firmowy kalendarz. Kalendarz to nieodłączny element każdego biura i domu. To właśnie w jego kierunku każdy codziennie spogląda.
Współpracując z naszą drukarnią otrzymasz w pełni profesjonalny, czytelny i zapadający w pamięć kalendarz, który jako prezent wręczyć będziesz mógł: Klientowi, partnerskiej firmie lub przedstawicielowi handlowemu. Zamawiając kalendarz w naszej drukarni otrzymasz produkt, dzięki któremu każda z tych osób dobrze zapamięta Twoją firmę i zbuduje z nią pozytywne relacje!

Jak przebiega proces zamówienia?

Jesteśmy zespołem fachowców, który projektowaniem kalendarzy na zamówienie zajmuje się od samego początku do końca. Po ustaleniu z Tobą szczegółów przygotowujemy projekt graficzny kalendarza, który w 100% spełni Twoje oczekiwania. W kolejnym etapie zajmujemy się drukowaniem kalendarzy w odpowiedniej ilości sztuk. Ostatnim elementem transakcji jest dostarczenie kalendarza do Twoich rąk. Prawda, że to proste? W tych kilku krokach możesz mieć wymarzony i profesjonalny kalendarz!

Jakie drukujemy kalendarze?

Naszym zadaniem jest przygotowanie kalendarza, który spełni Twoje oczekiwania. W naszej ofercie odnajdziesz kalendarze planszowe listwowane drukowane offsetowo jednostronnie na wysokiej jakości papierze kredowym błyszczącym i listwowane listwami metalowymi w trzech kolorach do wyboru (po krótkim boku góra dół). Przygotowujemy również kalendarze spiralowane, trójdzielne, trójdzielne z zegarem, biurkowe, książkowe i listkowe.

Zachęcamy do zapoznania się z poniżą galerią zaprojektowanych przez nas kalendarzy.

Kalendarze planszowe listwowane

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze biurkowe piramidki

Kalendarze książkowe

Pozostałe usługi

Podkłady na biurkoPrzyczepy reklamoweUlotki reklamowePlakatyTeczki ofertowePapier firmowyWizytówkiPodkłady na biurkoNotesyKatalogi reklamoweKalendarzeTworzenie stron www, pozycjonowanie stronBanneryRoll-up i potykaczeUpominki reklamoweOferta dodatkowa