Wystawiennicze

Potrzebujesz pomocy przy kreacji przestrzeni reklamowej na stoisku targowym? Mamy dla Ciebie kilka najpopularniejszych elementów, które niezależnie od branży, czy tematyki wystawy, idealnie spełnią swoje zadanie.

Szybki czas realizacji

Zawsze staramy się dopasować do potrzeb Klienta.

Indywidualny projekt

Możemy również za dodatkową opłatą przygotować projekt.

Nieograniczona pomysłowość

Każdy pomysł postaramy się zrealizować z największą dokładnością.

ROLL-UP 

Mobilny, wolnostojący baner reklamowy, rozwijany od dołu do góry i utrzymywany w pionie przy pomocy stojaka. Prosty sposób na krótką prezentację firmy, dostępny w rozmiarach od 85 do 150 cm szerokości, na 200 cm wysokości.

 

Ścianki

Przenośna reklama wielkoformatowa, łatwa w montażu, zajmująca niewiele miejsca, z lekką konstrukcją. Może służyć do odgradzania obszaru stoiska od innych, lub jako tło do zdjęć. 

Trybunki

Trybunki to narzędzia świetnie sprawdzające się przy sprzedaży bezpośredniej, promocjach czy degustacjach. Zajmujące niewiele miejsca i łatwe w montażu stoiska to idealne miejsce od zademonstrowania klientowi swojego produktu.

Flagi

Nic nie przyciąga wzroku klienta tak, jak flaga reklamowa. Jej lekka i trwała konstrukcja stanowi idealne narzędzie reklamowe, będące alternatywa dla tradycyjnych metod reklamy.