Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna to najbardziej skuteczna forma promocji firmy. W naszej ofercie posiadamy bogaty zestaw rozwiązań. Poniżej przedstawiamy rozwiązania, które doskonale spełniają swoje funkcje.

Szybki czas realizacji

Zawsze staramy się dopasować do potrzeb Klienta.

Indywidualny projekt

Możemy również za dodatkową opłatą przygotować projekt.

Nieograniczona pomysłowość

Każdy pomysł postaramy się zrealizować z największą dokładnością.

Reklama podświetlana

Wykonujemy kasetony podświetlane, najczęściej stosujemy tzw. efekt halo. Robimy to kompleksowo — zajmujemy się zaprojektowaniem znaku, wykonaniem go oraz montażem. Zadbamy o to, aby twoja firma była zawsze widoczna bez względu a panujące warunki pogodowe takie jak: deszcz, śnieg, mgła.

Litery przestrzenne 3D

Są one jednym z najczęściej spotykanym rozwiązaniem w reklamie zewnętrznej, można je podzielić na podświetlane i niepodświetlane. Swoją popularność zawdzięczają relatywnie niskiej cenie, nieograniczonych możliwościach w tworzeniu form i kształtów.

Reklama wielkoformatowa

Druk wielkoformatowy, na podłożach dopasowanych do potrzeb klienta. Charakteryzuje się niską ceną, ze względu na pominięcie kosztownego i czasochłonnego przygotowania (matryc, klisz, płyty, sita itd.). Nasza strefa EKO dla materiałów do druku wielkoformatowego to głównie zamienniki dla mediów z PCV. Nasze materiały produkowane są z trzech tworzyw sztucznych, które można przetworzyć ponownie, a ich degradacja w środowisku jest praktycznie nieszkodliwa.