Gadżety

Ta doskonała forma reklamy pozwoli, by klienci byli blisko Twojej marki. Posiadamy ogromną ofertę zróżnicowanych gadżetów, a część ekologiczna stanowi jej istotny element.

Szybki czas realizacji

Zawsze staramy się dopasować do potrzeb Klienta.

Indywidualny projekt

Możemy również za dodatkową opłatą przygotować projekt.

Nieograniczona pomysłowość

Każdy pomysł postaramy się zrealizować z największą dokładnością.

Możliwość obcowania z przedmiotem, który nie jest tylko formą reklamy, ale i praktycznym rozwiązaniem na co dzień, pogłębia i utrwala istnienie marki w świadomości klienta. W naszej ofercie gadżetów, znajdziecie Państwo:

Teczki konferencyjne

Teczki wykonane z wysokiej jakości skóry mielonej, w formacie A4 i A5. Posiadają praktyczne kieszenie na wizytówki, telefon, długopisy, notes, tablet, power bank. 

Kubki

Ten kubek to tzw. klasyka gatunku – porządna, grubsza ceramika i duże, komfortowe w trzymaniu ucho. Doskonale sprawdza się zarówno w biurze, jak i w domu. Dzięki dużej powierzchni znakowania możesz nanieść na niego wybraną przez siebie grafikę i/lub logotyp marki, co pozwoli Ci towarzyszyć klientom w trakcie codziennego picia kawy lub herbaty.  

Plecaki

Wysokiej jakości, wodoodporny plecak, wykonany w 65% z nylonu i w 35% z poliuretanu. Posiada port USB oraz wzmacniane, oddychające szelki. Plecak jest bardzo pojemny, ma także miejsce na laptopa do 15,6″.

Długopisy

Przyciągający wzrok swą sylwetką elegancki długopis o szerokim wachlarzu zastosowania. Funkcjonalny klips umożliwia szybkie mocowanie w kieszeni czy notesie, ułatwiając przenoszenie długopisu z miejsca na miejsce.