Druk na materiałach ekologicznych

Ekologia jest w naszym życiu bardzo ważna. Dbanie o środowisko to niejako obowiązek etyczny. Dla firm ekologia jest ważnym elementem marketingowym – budzi pozytywne skojarzenia oraz uczucie zaufania. Produkty stworzone z materiałów ekologicznych są równie trwałe i czytelne, jak te wykonane z tradycyjnych surowców.

Nasza bogata oferta pozwala rozwinąć szereg możliwości. Jeśli nie widzisz czegoś w ofercie, zgłoś się do nas, a na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Poznaj produkty naszej linii ekologicznej.

Płyty EXCELLENT są wykonane z 🍃włókien pierwotnych bez dodatku makulatury🍃. Ten ekologiczny produkt może z powodzeniem zastąpić inne płyty z tworzyw sztucznych – jest przyjazny środowisku, a przy tym bardziej sztywny. Dodatkowym atutem jest śnieżnobiała barwa płyty, co sprzyja wszelkim nadrukom.

Szeroka oferta poligraficzna sprawia, że sprostamy wielu zadaniom. Do druku kalendarzy, wizytówek, ulotek i wielu innych, wykorzystujemy papier Nautilus, który jest przyjazny środowisku oraz spełnia normy recyklingowe.

Gadżety ekologiczne. Ta doskonała forma reklamy pozwoli, by klienci zawsze byli blisko Twojej marki. Dodatkowo, dzięki korzystaniu z ekologicznych gadżetów, zadbasz o środowisko!

 

Kubki papierowe dostępne w 4 różnych pojemnościach. Wyobrażacie sobie lepszy moment na reklamę niż podczas delektowania się ulubioną kawą? My też nie!