Artykuły dekoracyjne

Nadaj poszczególnym pomieszczeniom unikatowego charakteru, to właśnie detale decydują o tym, jak czujemy się w naszym domu.

Szybki czas realizacji

Zawsze staramy się dopasować do potrzeb Klienta.

Indywidualny projekt

Możemy również za dodatkową opłatą przygotować projekt.

Nieograniczona pomysłowość

Każdy pomysł postaramy się zrealizować z największą dokładnością.

Obrazy i plakaty

Obrazy na płótnie oraz plakaty autorstwa Macieja Goryla, dostępne w dwóch rozmiarach 70×50 cm, 100×70 cm, to szalenie modne dekoracje do domu, które w prosty sposób odmienią stylizacje wnętrza.

Przejdź do sklepu

Naklejki dekoracyjne

Naklejka z folii czarnej, błyszczącej, do samodzielnego przyklejenia, która w prosty i szybki sposób udekoruje pustkę na waszej ścianie. Najlepiej sprawdza się w sypialni, pokoju dziecięcym i salonie, gdzie będzie dostarczać motywacji, inspiracji i chęci do działania. Naklejki dostępne w dwóch rozmiarach 50×23 cm, 100×46 cm. 

Przejdź do sklepu

Fototapety

Fototapety w najwyższej jakości druku stanowią świetny dodatek do Twojej sypialni, kuchni, salonu, jadalni lub łazienki. Dzięki nim możesz szybko, łatwo i tanio odmienić wnętrze swojego domu nadając mu niepowtarzalny klimat. Wykonane są z trwałego materiału, dzięki czemu nie tracą na atrakcyjności w procesie upływu czasu. Pozwalają w prosty sposób optycznie powiększyć pomieszczenie, nadać mu głębi, czy podzielić na strefy. Jeżeli czujesz, że czegoś brakuje w Twoim wnętrzu, albo ściany wydają Ci się zbyt puste, to fototapeta będzie idealnym pomysłem.